Niezwykła wizyta w Domu Otwartych Serc

Niezwykła wizyta w Domu Otwartych Serc

Opublikowany

W miniony weekend, znany na całym świecie, stylista fryzur Sascha Breuer przyleciał prosto z Cannes do Warszawy, by odwiedzić Centrum Interwencji Kryzysowej Caritas Warszawsko-Praskiej "Dom Otwartych Serc", gdzie spotkał się z czterema kobietami i ich dziećmi w ramach inicjatywy #TheKindCut. Sascha pracuje na całym świecie stylizując gwiazdy filmowe wielkiego formatu oraz największych celebrytów, jednak zawsze stara się znaleźć czas dla osób w potrzebie.


#TheKindCut to wyjątkowa inicjatywa Breuera, który podróżując nie tylko po Stanach Zjednoczonych, ale całym świecie strzyże osoby bezdomne, wykluczone społecznie lub po porostu potrzebujące pomocy. W wielu przypadkach pomaga im to odzyskać utraconą godność oraz wzmocnić pewność siebie. Jak sam mówi, projekt ma na celu nie tylko poprawę samopoczucia oraz perspektywy lepszej przyszłości strzyżonych osób, lecz przede wszystkim zainspirowanie innych fachowców do podjęcia podobnych inicjatyw. 

 Niezwykłe metamorfozy Sascha publikuje na swoim profilu instagramowym @thekindcut, gdzie opisuje m.in. wizytę w Domu Otwartych Serc. 


 Z początku zajęło to trochę czasu, aby przedstawić im cel mojej wizyty. Wyzwaniem było skłonić Panie do spojrzenia w lustro, by porozmawiać o fryzurze i nawiązać bezpośredni kontakt wzrokowy. Jednak gdy tylko zacząłem, przez pomieszczenie zaczęło przewijać się coraz więcej osób ciekawych powstałych fryzur. 


 Sascha Breuer 


Centrum Interwencji Kryzysowej Caritas Warszawsko-Praskiej "Dom Otwartych Serc" to placówka specjalizująca się w kompleksowej pomocy ofiarom przemocy domowej oraz samotnym matkom. We współpracy z Saschą Breuerem inicjatorem wydarzenia był Grey Group Poland oraz Caritas Polska. http://grey.pl

GREY GROUP to należący do koncernu WPP zespół agencji, oferujących Klientom pełen zakres usług komunikacyjnych ATL, BTL, Public Relations i Digital oraz wsparcie strategiczne. GREY Group ma doświadczenie w tworzeniu komunikacji marek międzynarodowych i lokalnych. Dzięki zapleczu w międzynarodowej sieci WPP, znakomitej znajomości lokalnego rynku oraz zespołowi utalentowanych i działających z pasją ludzi – tworzymy zintegrowane i skuteczne biznesowo projekty dla firm z wielu segmentów rynku.

GREY GROUP jako holding istnieje w Polsce od czerwca 2008. W jej skład wchodzą agencje reklamowe GREY Worldwide Warszawa, Testardo Gram oraz sieciowa agencja Public Relations – Cohn&Wolfe. GREY Group posiada również w swoich strukturach niezależny zespół odpowiedzialny za działania w nowych mediach, a także zespół zajmujący się projektowaniem strategii kampanii i opieki nad nowym biznesem. GREY Group oddaje także do dyspozycji swoich Klientów profesjonalne Działy Produkcji RTV oraz Poligrafii, a także Studio DTP. 

http://grey.pl

GreyGroupPoland - YouTube

Grey Group Poland to należący do koncernu WPP zespół agencji: ATL, BTL, interaktywnej oraz Public Relations, oferujących Klientom pełen zakres usług komunika...

Grey Group Poland - Advertising Agency - Warsaw, Poland | Facebook

Grey Group Poland, Warsaw, Poland. 6,344 likes · 224 talking about this · 1,088 were here. Grey Group Poland to należący do koncernu WPP zespół agencji:...

Kopiuj tekst

Udostępnij